Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeSun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
KosovaPower (310)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
Mergim1 (94)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
systemh4ck (90)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
DorannTi (18)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (17)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
Erdd.X (13)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
Unstoppable (10)
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_lcapMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Voting_barMajlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

 

 Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
nDr!q!M a.k.a VirusSs!


Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Empty
MesazhTitulli: Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë   Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:31 am

Xhudistja Majlinda Kelmendi është shpallur sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë, sipas Grupit KOHA. Ceremonia e shpalljes së më të mirëve është mbajtur të enjten mbrëma në Hotelin Victory, në Prishtinë

"Grupi KOHA" për të njëmbëdhjetën herë me radhë shpall sportistët më të mirë të vitit. Çmimi i sportistes më të mirë Kelmendit iu dorëzua drejtoresha e Grupit "Koha" Flaka Surroi.

"Është vashë e re me të cilën nuk ka kush që nuk krenohet në Kosovë. Është e para që ia bëri me dije botës, me një medalje të artë, se Kosova është shtet dhe se ka sportistë të shkëlqyer që e meritojnë të garojnë ndërkombëtarisht", ka thënë Flaka Surroi.

Majlinda 18-vjeçare ka qenë pa konkurrencë në vlerësimin e jurisë. Në shpalljen e katërt të saj si më e mira e vitit, ajo ka marrë gjithsej 49 pikë. Në kategorinë e sportistit të vitit, xhudistja e klubit Ippon nga Peja, konkurrentë pati futbollistët Behar Maliqi e Enis Zabërgja, basketbollistin Edmond Azemi, basketbollisten Elinda Musliu, hendbollistin Muhamed Maloku, si edhe hendbollisten Kaltrina Beka.

"Desha të falënderoj 'Grupin KOHA' për këtë shpërblim. Suksesi im vazhdimisht është shpërblyer nga KOHA, jo vetëm tash që jam bërë kampione e botës, por edhe në të kaluarën. Falënderoj trajnerin Driton Kuka, që na ka mundësuar të përjetojmë ato ndjenja të garimit në kampionate botërore e evropiane. Po ashtu, dua të falënderoj ministrin Valton Beqiri për përkrahjen që po jep për xhudon dhe, po ashtu, për shpërblimin që më ka dhënë pas medaljes së artë në Paris. Më brengos se në Parlament kurrë nuk përmendet fjala sport, kështu nuk duhet të jetë, pasi jo më kot sportistët thuhet se janë ambasadorët më të mirë të një vendi", ka thënë Kelmendi.

18-vjeçarja Kelmendi gjatë këtij viti doli kampione e botës, Evropës dhe e Ballkanit për juniore. Ka fituar edhe shumë tituj të tjerë në Kosovë dhe jashtë saj. Vlerësohet shpresa më e madhe e sportit kosovar.

Sportistja më e mirë: Majlinda Kelmendi
Sportisti më i mirë i ri: Liridon Zeiqi
Sportistja më e mirë e re: Nora Gjakova
Sportistja më e mirë sipas votave në internet: Majlinda Kelmendi
Klubi më i mirë (meshkujt): KB S. Prishtina
Klubi më i mirë (femrat): KB Bashkimi
Punëtori më i mirë sportiv: Driton Kuka
Post-mortum: Lah Nimani
Mirënjohja për afirmim të sportit: KB BB Bashkimi

Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë 2eez9dd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Majlinda Kelmendi sportistja më e mirë e vitit 2009 në Kosovë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» La Liga Spanje
» GIBBSCAM.2009.V9.3.17.ISO-LZ0
» CrossFire 2009
» Prototype (2009)
» Armored.(2009).TS-WBZ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: