Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
La Liga Spanje Icon_minitimeSun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
La Liga Spanje Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
La Liga Spanje Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
La Liga Spanje Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
La Liga Spanje Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
La Liga Spanje Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
La Liga Spanje Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
La Liga Spanje Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
La Liga Spanje Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
KosovaPower (310)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
Mergim1 (94)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
systemh4ck (90)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
DorannTi (18)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (17)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
Erdd.X (13)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
Unstoppable (10)
La Liga Spanje Vote_lcapLa Liga Spanje Voting_barLa Liga Spanje Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

 

 La Liga Spanje

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
Mergim1


Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: La Liga Spanje   La Liga Spanje Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 7:50 am

Ketu Mund Te Postoni per Ligen E Spanjes La Liga
La Liga Spanje La-liga


Edituar për herë të fundit nga Mergim1 në Thu Dec 24, 2009 2:37 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rhg-crews.albanianforum.net
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
Mergim1


Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga Spanje   La Liga Spanje Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:32 am

La Liga Spanje Pellegrini
Pellegrini: Lioni i vështirë si Interi ose Bayern Munich
Nëntë herë kampioni Champions League, Real Madrid, do të përballet me ekipin francez Lionin
ë raundin e ardhshëm që është faza KnockOut [ 1/16 ].
Edhe pse Reali ishte në një grup të vështirë,Pellegrini gjeti zgjidhjen për tu kualifikuar më tej.
“Më e rëndësishme se emri i rivalëve është forma që do të shfaqin ata gjatë lojës”,deklaroi trajneri për AS gjatë një interiviste për shtyp në Madrid.
“Do të jetë një lojë e nivelit të lartë dhe ne mund të kalojmë në fazën tjetër”,shtoi ai.
Real Madrid ka një record të zi ndaj Lionit në të kaluarën por Pellegrini nuk tregon shenja të brengosjes.
“Statistikat nuk më interesojnë mua.Është e rëndësishme që të kemi konsideratë ndaj tyre por kjo nuk është faktor i vendosjes”.
“Lioni do të jetë i vështirë si Interi ose sa Bayern Munich”.
Më në fund kiliani tha se ai ende nuk ka folur me Karim Benzeman dhe Mahamadou Diarra,dy ish-lojtarët e Lionit.
“Kemi ende kohë të flasim për këtë dhe do ta bëjmë më vonë.Tani duhet të fokusohemi në ndeshjen kundër Real Zaragozës dhe jo në Champions League apo në pushimin gjatë dimrit”.
Los Merengues nuk kanë shkuar më tej raundit 1/16 pothuajse për pesë sezone.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rhg-crews.albanianforum.net
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
Mergim1


Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga Spanje   La Liga Spanje Icon_minitimeFri Dec 18, 2009 11:46 am

La Liga Spanje Pepe
Siç raportohet nga Marca këtë të premte, mbrojtësi i Real Madridit Pepe, i cili vuajti një sezon të tërë me lëndime, dhe pas pësimit të një lëndimi ndaj Valencias atij i vijnë lajme të mira.
Sipas Marca, operimi i suksesshme në ligamentin krucial anterior është pasuar nga një takim mes agjentit të tij, Jorge Mendes, dhe drejtorit të klubit Jorge Valdano, me synim rinovimin e kontratës.
Sipsa kësaj marveshje të re, Pepe i cili deri para pak kohe ishte lojtari me pagë më të ulët te Reali, tani do të fitoj një pagë të trefishuar prej 5 milion eurosh në sezonë.
Pepe raportohet të jetë i ngujuar në Bernabeu deri në vitin 2015
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rhg-crews.albanianforum.net
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Henry sërish lidhet me Cityn   La Liga Spanje Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 2:05 am

La Liga Spanje F.1224095224779_m

Sulmuesi i Barcelonës, Thierry Henry, mund të rikthehet në Ligën Premier pasi thuhet se klubi spanjoll dëshiron të analizojë ofertat që arrijnë për francezin.
Manchester City thuhet të jetë shumë i interesuar për të, me menaxherin e ri Roberto Mancini që dëshiron të sjellë sulmues me përvojë dhe pasi mediat spanjolle raportuan se Barcelona ishte e hapur për oferta, duket se kjo mund të jetë një hap i mundshëm.

32-vjeçari Henry po ashtu është lidhur me një kalim në ligën amerikane të futbollit MLS, te klubi New York Red Bulls dhe Barcelona e di se do të mund të nxjerrë një shumë bukur të mirë parash nga ai tash. Fakti se blaugranët kanë opsione të shumta në sulm është një shtytje tjetër për ta shndërruar në para ish-superyllin e Arsenalit./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Balotelli e Suazo në planet e Espanyolit   La Liga Spanje Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 8:41 am

La Liga Spanje F.1224160629782_mSkuadra spanjolle Espanyol interesohet për dyshen e Interit, Mario Balotelli dhe David Suazo.
Ekipi i dytë nga Barcelona nuk ka gjetur formën më të mirë këtë sezon, prandaj planifikon që në afatin kalimtar të janarit të përforcojë sulmin, që është pika e dobët e skuadrës.

Mediat spanjolle njoftojnë se katalunasit tashmë kanë kontaktuar me Interin për të diskutuar në lidhje me disponueshmërinë e SuperMarios dhe Suazos.

Sipas parashikimeve, Suazo është një shënjestër e arritshme për Espanyolin, mirëpo Balotelli vështirë se mund të preket.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Ringjallen shpresat e Raul për Botëror   La Liga Spanje Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 5:30 am

La Liga Spanje F.1225122631319_mTrajneri i kombëtares spanjolle Vicente del Bosque, thotë se kapiteni i Real Madridit, Raul, ka shans për të qenë pjesë e Kupës Botërore në verën e ardhshme.
Raul ka dështuar të gjejë vend në formacionin e parë të ekipit që kur në detyrë ka ardhur trajneri i ri Manuel Pellegrini gjatë verës dhe shanset e tij për të qenë pjesë e kombëtares u dukën pothuajse të shuara.

“Personalisht kam respekt për Raul dhe nuk po flas për shkak të respektit që kam, por ai është një lojtar të cilin mund ta zgjedh”, ka thënë del Bosque.

Një rival i mundshëm i Raul për vend në kombëtare është sulmuesi në formë i Barcelonës Pedro, në të cilin Del Bosque po ashtu llogarit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Iniesta fillon stërvitjen individuale   La Liga Spanje Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:04 pm

La Liga Spanje F.1225192950843_mMesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, do të shfrytëzojë pushimet e fundvitit që të rikuperojë formën e tij.
Spanjolli mungoi në finalen e Kupës së Botës për Klube, si pasojë e një lëndimi që pësoi kundër Atlantes, mirëpo DiarioSport njofton se ai do të kthehet në ndeshjen kundër Villarrealit (më 2 janar).

Pritet që Iniesta të arrijë kondicion të plotë më 29 dhjetor, ashtu që të jetë i gatshëm që të përfshihet në listën e Pep Guardiolas për ndeshjen e rëndësishme kundër Nëndetëses së Verdhë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Canizares portieri më i mirë në historinë e Valencias   La Liga Spanje Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:05 pm

La Liga Spanje F.1225211110795_mTifozët e Valencias e kanë votuar ish-portierin e Los Che, Santiago Canizares, si portierin më të mirë në historinë e klubit.
Sondazhi është realizuar nga revista Amunt, sipas të cilës portieri spanjoll është më i preferuari i tifozëve nga Mestalla.

“Krejt që mund të bëj është të falënderoj të gjithë lexuesit dhe përdoruesit (e faqes së internetit) për votat dhe mbështetjen e tyre për këtë nderim”.

“Jam skajshmërisht krenar që jam pjesë e historisë së një klubi siç është Valencia”, ka thënë Canizares.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
Sponsored content





La Liga Spanje Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga Spanje   La Liga Spanje Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
La Liga Spanje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Liga E Kampioneve
» Premier Liga Angleze

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: