Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si ta rregullojme Messenger error code 80072efd

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 21

MesazhTitulli: Si ta rregullojme Messenger error code 80072efd   Thu Dec 24, 2009 4:46 am

Nese ju paraqitet ky mesazh:
All systems are stable and running.
Ju duhet ta kontolloni PC tuaj dhe ta rregulloni me nje nga tutorialet e mëposhtme
2. Fshini Internet Explorer proxy server settings:

1. Ne Internet Explorer,klikoni Tools pastaj klikoni Internet Options.
2. Ne dritaren Internet Options , shkoni tek Connections .
3. Klikoni LAN Settings…
4. Hiqe TICK-un tek Use a proxy server for your LAN (Këto cilësime nuk do të aplikohen për të dial-up ose VPN lidhje) .
5. Klikoni OK dhe persei klikoni OK

3.Klikoni në menynë Start, zgjidhni Run dhe shkruani kete rreshtin e mëposhtëm:

regsvr32 Dssenh.dll Gpkcsp.dll Slbcsp.dll Sccbase.dll

Për kete opsion të tretë duhet të pritni një kohë, e pastaj do të shfaqet një kuti dialogu kliko OK dhe pastaj të përpiquni te Kyçeni ne Messenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta rregullojme Messenger error code 80072efd
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: