Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeSun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Google pregatitet për makeup Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
KosovaPower (310)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
Mergim1 (94)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
systemh4ck (90)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
DorannTi (18)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (17)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
Erdd.X (13)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
Unstoppable (10)
Google pregatitet për makeup Vote_lcapGoogle pregatitet për makeup Voting_barGoogle pregatitet për makeup Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

 

 Google pregatitet për makeup

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
CoLd-TroJaN


Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 26

Google pregatitet për makeup Empty
MesazhTitulli: Google pregatitet për makeup   Google pregatitet për makeup Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 11:27 am

Google pregatitet për makeup New_google_search_140519207
Faqja e re e rezultateve të kërkimit në Google shton më shumë opsione duke përdorur ngjyra më të gjalla.
Grupe të vogla kërkuesish të google kanë parë dizainin e ri si pjesë e programit për testim të kompanisë, por jo kushdo mund të aksesojë këtë ndërfaqe. Këtë të Mërkurë, Gizmodo poblikoi disa ndihma për të detyruar Google të paraqesi faqe të reja, për të marrë disa pamje të para të ndërfaqes së re të Google. Disa prej jush mund të kenë hasur rezultatet e ndërfaqes së re edhe pa i kushtuar vëmendje këtyre kushteve.

Gjëja e parë që do të vini re është manuja që ndodhet majtas, e cila paraqet opsionet e kërkimit të google, kjo me ngjyra të plota dhe pozicion permanent. Kriteret e kërkimit gjithashtu shfaqin nënkategori të cilat mund të hapen apo të mbyllen si në pemën e Windows Explorer.
Shiriti i kërkimit në pjesën e sipërme të faqes ka një buton të madh blu me të shkruajtur “Search” në vend të butonit gri që tani zë atë vend./rrjeta.org/pcworld.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Google pregatitet për makeup
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Google lanson veglën Sidewiki
» me gjet scripta ne google
» Client For Google Translate
» Google dënohet me 300.000 euro
» Google paraqet Chrome për Mac e Linux

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: