Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Instalo ESET NOD32 4 Antivirus &Smart Security

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Instalo ESET NOD32 4 Antivirus &Smart Security   Thu Dec 24, 2009 1:36 am

Jungjatejeta. Kam lajme te mira. Kam degjuar se shumica e perdor Antivirusin ESET NOD32 3. Por, nese doni qe te instaloni Antivirusin ose "Smart Security" 4, ateher ndiqni hapat:
1.Hapeni IE (Internet Explorer).
2.(Me shkurtimisht, kopjoje kete link) http://www.eset.com/download/registered_software.php
3.Me poshte keni nje tabele, zgjidhni nese doni Antivirus, apo "Smart Security". Mund t'a shkarkoni edhe versionin 4 (me te riun-shkurt 2009), versionin 3 (2008), dhe versionin 2.7 .Une ju rekomandoj versionin 4, sepse eshte shume me efikas se v.3 dhe se v.2 . Vini re, PC juaj mund te jete 32-Bit, ose 64-bit. (kete mund t'a gjeni duke klikuar ne Desktop me tastin e djathte te mausit, zgjedh Properties, pastaj menyne Settings. Ne menyne Settings paraqitet nje mundesi per te zgjedhur se sa "bit" i deshironi. (p.sh: 16 bit, 32 bit, 64 bit.) Shikojeni se sa eshte maksimumi, aq "Bit" i ka PC juaj.)
4.Kur te klikoni mbi ikonen per shkarkim Hapet nje dritare e re dhe nje "Miniformular" per te Plotesuar. Te "Username" shkruani:EAV-14753011
Te "Password" shkruani:8sfhjaj27f
5. Shtyp "OK". Shkarkimi fillon. (Para se t'a instaloni Antivirusin apo "Smart Security"-n, duhet te jeni i sigurt qe keni uninstaluar Antivirusin e meparshem.)
6.Instalohet si cdo program tjeter, por, gjate instalimit, duhet te shkruani perseri ato kodet qe shkrova me siper. (Username:EAV-14753011
Password: 8sfhjaj27f )
6.Programi fillon te punoje.
7.Hapeni programin.
8.Zgjidhni menyne Update.
9.Tek menyja Update klikoni tek: "Update virus signature database." Kjo eshte e rendesishme, sepse, po te mos e beni kete gje, Antivirusi apo "Smart Security" nuk punon si duhet (P. sh : Kur beni Computer Scan, nuk gjen kercenime apo virusa, por viruset e infektojne vazhdimisht PC-ne tuaj.
10. Nese nuk behet Update, ateher, hyni tek web-faqja nod32????-nod32???,nod32??id,nod32???,nod32?????,nod32?? , me poshte jane disa te dhena te tjera, si p.sh:

Username: EAV-*******
Password: *******

Username: EAV-*******
Password: *******

Ju zgjedhni njeren. Kthehuni te Programi i instaluar, te menyja Update, klikoni ne "Username &Password Setup..."
11.Kopjojini te dhenat nga web-faqja.
12.Pastaj Update. Kjo gje vonon paksa (Afersisht 5 min. [per her te par]. Por herat tjera i ben shpejte, nuk vonon.)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Instalo ESET NOD32 4 Antivirus &Smart Security
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: