Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Hack weba sa dush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Hack weba sa dush   Wed Dec 23, 2009 5:54 am

Shkojmee.....

-E shkruaj ne Google keshtu adminlogin.asp

-Dhe klikoje Google serhach dhe do te na shfaqen shum linka

-Edhe klikon te ky linku qe eshte i nevijuar te foto nr2 edhe mandej kur klikon ta qet ni faqe ku duhet me shkruajtur Username: dhe Pasdword ti ne te dy katroret e shkruj ne te parin e shkrun te username:admin dhe te Paswordi apet admin po ka raste qe ban edhe ne te dyat me shkru password ja shikoje
-Dhe masi ta llogaritesh qe te del pasi mir edhe mundesh me hack krejt
Hackim te kendshemmm.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Re: Hack weba sa dush   Wed Dec 23, 2009 7:01 am

Rrall naj her qe te bon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Hack weba sa dush   Wed Dec 23, 2009 7:41 am

Dr.sliNK shkruajti:
Shkojmee.....

-E shkruaj ne Google keshtu adminlogin.asp

-Dhe klikoje Google serhach dhe do te na shfaqen shum linka

-Edhe klikon te ky linku qe eshte i nevijuar te foto nr2 edhe mandej kur klikon ta qet ni faqe ku duhet me shkruajtur Username: dhe Pasdword ti ne te dy katroret e shkruj ne te parin e shkrun te username:admin dhe te Paswordi apet admin po ka raste qe ban edhe ne te dyat me shkru password ja shikoje
-Dhe masi ta llogaritesh qe te del pasi mir edhe mundesh me hack krejt
Hackim te kendshemmm.......
Ndalohet Hackingu Ne Kete Forum
edhe Pak do ta bejme po per momentin Nuk Ka Hacking
shikoji rregullat perndryshe mer ban
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hack weba sa dush   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hack weba sa dush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: