Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Premier Liga Angleze Icon_minitimeSun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Premier Liga Angleze Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Premier Liga Angleze Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Premier Liga Angleze Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Premier Liga Angleze Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Premier Liga Angleze Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
KosovaPower (310)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
Mergim1 (94)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
systemh4ck (90)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
DorannTi (18)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (17)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
Erdd.X (13)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
Unstoppable (10)
Premier Liga Angleze Vote_lcapPremier Liga Angleze Voting_barPremier Liga Angleze Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

 

 Premier Liga Angleze

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
Mergim1


Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitimeTue Dec 22, 2009 8:03 am

Ketu Mund Te Postoni Gjithqka Rreth Premier Liges Angleze


Edituar për herë të fundit nga Mergim1 në Thu Dec 24, 2009 2:37 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://rhg-crews.albanianforum.net
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Giggs lojtari i dekadës për Wenger   Premier Liga Angleze Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 2:07 am

Premier Liga Angleze F.1224091435653_m
Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, e sheh veteranin e Manchester United, Ryan Giggs, si lojtarin më të mirë të Ligës Premier për dekadën e fundit.
Giggs u shpërblye si Lojtari më i Mirë nga Asociacioni i Futbollistëve Profesionist në fund të sezonit të kaluar dhe së fundi morri çmimin Personaliteti Sportiv i Vitit 2009 nga BBC.

Wenger mendon se mesfushori i Manchester United duhej të zgjidhej edhe lojtari i dekadës në Ligën Premier.

“Si një lojtar jo i Arsenalit, do të thosha Ryan Giggs pasi ai e ka të kombinuar stilin me fitoren. Po ashtu më vjen keq që ai kurrë nuk ka qenë në një Kupë Botërore, diku ku njerëzit fitojnë shumë komplimente kur ia dalin mirë. Por pavarësisht kësaj, nëse shikoni në rekordin e klubit të tij, është shumë mbresëlënës”, ka thënë Wenger./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Ferguson dëshiron të zëvendësohet nga Guardiola   Premier Liga Angleze Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 2:12 am

Premier Liga Angleze F.1223191015258_m


Kodi:
Sir Alex Ferguson mendon se trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, duhet të jetë pasardhësi i tij te Manchester United.
Duket se gara për trajnerin, i cili fitoi gjithçka që ishte e mundur të fitohej në vitin e tij debutues, gjithnjë e më shumë po shtohet, pasi që të njëjtën gjë e dëshiron edhe trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger.

Përkundër se fitoi titullin e La Ligas, Ligës së Kampionëve, Kupën e Mbretit, Superkupën e Spanjës, Superkupën e UEFA-s dhe Kupën e Botës për Klube, shumëkush në Barcelonë mendon se suksesi i tij është pasojë e skuadrës që ndërtoi paraprakisht Frank Rijkaard.

Ashtu që, largimi i 38-vjeçarit mund të ndodhë në fund të këtij sezoni, dhe destinacioni i ardhshëm pritet të jetë Liga Premier.

The Daily Mail njofton se Ferguson e ka caktuar Guardiolan si pasardhësin e tij te Djajtë e Kuq, dhe nëse ndodh kalimi i tij në Old Trafford, skocezi do të pensionohej në fund të këtij sezoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Aquilani nga minuta e parë kundër Wolverhamptonit?   Premier Liga Angleze Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 2:14 am

Premier Liga Angleze F.1223185943669_m

Kodi:
Alberto Aquilani mund të regjistrojë startin e parë nga fillimi i ndeshjes me fanellën e Liverpoolit, të shtunën, kur Të Kuqtë do të luajnë kundër Wolverhampton Wanderers në Anfield.
Mesfushori italian u transferua nga Roma gjatë afatit kalimtar veror për 20 milionë funte, ndërsa si pasojë e lëndimit të gjurit, nuk ka mundur të fillojë nga minuta e parë në ndonjë ndeshje të Ligës Premier.

Mirëpo, mungesa e Javier Mascheranos (si pasojë e lëndimit dhe suspendimit) mund ta detyrojë trajnerin Rafael Benitez që ta inkuadrojë Aquilanin nga minuta e parë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Arsenali dëshiron të huazojë Huntelaar   Premier Liga Angleze Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 8:38 am

Premier Liga Angleze F.1224143056291_mArsenali raportohet se është duke kërkuar të huazojë sulmuesin e Milanit, Klaas-Jan Huntelaar.
London Evening Standard shkruan se topçinjtë janë në treg për një sulmues pasi Arsene Wenger është duke e planifikuar pjesën e dytë të sezonit pa sulmuesin Robin van Persie, i cili është duke u rikuperuar nga operacioni në gju.

Menaxheri i Arsenalit ka kthyer sytë kah Huntelaar, i cili iu bashkua gjigantit italian për 14 milionë funte nga Real Madridi në muajin gusht, por nuk po arrin të gjejë vend në ekipin e parë.

Trajner i kombëtares së Holandës, Bert van Marwijk, e ka paralajmëruar lojtarin se vendi i tij në kombëtare për Kupën e ardhshme Botërore do të jetë i kërcënuar nëse ai nuk luan rregullisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Keane nuk është në shitje   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:01 am

Premier Liga Angleze F.1225012841431_mTrajneri i Tottenham Hotspur, Harry Redknapp, ka deklaruar se nuk dëshiron ta shesë Robbie Keanen gjatë afatit kalimtar të janarit.
“Robbie është kapiteni dhe kjo nuk do të ndryshojë. Nuk ka shanse që kjo të ndodhë, unë asnjëherë nuk do ta ndryshoj këtë”.

“Nuk dua ta shes Robbien, nuk ka shumë Robbie Keanea në futboll”.

“Ai ka entuziazëm dhe njohuri, dhe sjell shumëçka në lojë, prandaj ai është një lojtar të cilin nuk dëshirojmë ta humbim”, ka thënë Redknapp për Sky Sports.


Edituar për herë të fundit nga KosovaPower në Fri Dec 25, 2009 4:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Wenger shpreson në fitore ndaj Villas   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:01 am

Premier Liga Angleze F.1225090838755_mMenaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, beson se ata mund t’u japin një goditje shpresave të Aston Villas për të përfunduar në top katërsh.
Wenger thotë se takimi i të shtunës është një shans i mirë për djelmoshat e tij për të treguar fuqinë.

“Është një ndeshje ku, nëse shikoni në tabelë, do të arrini në përfundim shumë e lehtë. Është një ndeshje ku ne mund ta forcojmë pozitën tonë në ligë, andaj kjo është arsyeja se pse do të jemi tërësisht të fokusuar”, ka thënë Wenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet në Islam   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:02 am

Premier Liga Angleze F.1225092018191_mAbel Xavier, ish-futbollist i dy rivalëve Everton dhe Liverpool, tash do të njihet si Faisal Xavier, pasi është larguar nga futbolli në moshën 38-vjeçare.
“Derisa është një lamtumirë emocionale, shpresoj të marr pjesë në diçka shumë të veçantë derisa hy në një shkallë të re të jetës time”.

“Në kohët e problemeve, kam gjetur qetësinë në Islam. Gradualisht kam mësuar nga ky religjion që pretendon paqen, barazinë, lirinë dhe shpresën. Këto janë jashtëzakonisht të rëndësishme”, ka thënë futbollisti portugez.

Xavier, i cili së fundi ka luajtur për Middlesbrough dhe Los Angeles Galaxy, për më tepër ka thënë se tash do të marrë punë humanitare në Kombet e Bashkuara derisa do të punojë në industrinë filmike amerikane./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Ancelotti paralajmëron rrezikun nga Birmingham   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:03 am

Premier Liga Angleze F.1225101154726_mMenaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, pret një test të vështirë në takimin e nesërm në fushë të Birmingham Cityt.
Për Chelsean, Didier Drogba dhe Salomon Kalou do të jenë në gjendje të luajnë për herë të fundit, para se të largohen për në Afrikë, megjithatë Ancelotti nuk pret t’ia dalë lehtë.

“Birmingham po vjen nga pesë fitore dhe një barazimi të njëpasnjëshëm. Mbi të gjitha, është vështirë të luash atje. Ata bëjnë shumë presion dhe ne do të duhet të jemi të vëmendshëm”, ka thënë Ancelotti./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Arshavin: Fansat më duan më shumë se gruaja ime   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:03 am

Premier Liga Angleze F.1225103234743_mYlli i Arsenalit, Andrey Arshavin, ka lavdëruar besnikërinë e fansave të Arsenalit, duke thënë se ata e duan atë më shumë se sa e do gruaja e tij.
“Jam i lumtur, ndonjëherë mendoj se ata më duan më mua më shumë se gruaja ime”, ka thënë Arshavin, i cili ka folur edhe për gjasat e Arsenalit për të fituar titullin.

“Ne kemi pasur shanse për të qenë shumë më afër kreut, por nuk i kemi shfrytëzuar, andaj jam ca i zhgënjyer. Por tash nëse fitojmë ndeshjen e mbetur jemi ende në garë, por në të njëjtën kohë nuk mund të humbim më shumë pikë”, ka thënë mes tjerash mesfushori rus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Tottenham interesohet për Babel   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:05 am

Premier Liga Angleze F.1225090233843_mAnësori i Liverpoolit, Ryan Babel, është cak i menaxherit të Tottenhamit, Harry Redknapp.
Mirror shkruan se Redknapp është i gatshëm të rrezikojë duke transferuar holandezin, i cili është në rrugë për t’u larguar nga Anfield, pasi nuk është pjesë e ekipit të parë të Rafa Benitez.

Babel, 23-vjeçar, nuk ka arritur të tregojë potencialin e tij në Liverpool, por Redknapp ka aftësi për të nxjerrë më të mirën nga mesfushori me tipare sulmuese dhe është i bindur se do të sigurojë shërbimet e tij.

Liverpooli është duke kërkuar Emile Heskeyn, sulmuesin e Aston Villas, dhe është i përgatitur të lejojë largimin e Babel për të krijuar fonde për transferimit e të parit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Benitez: Lojtarëve u mungon vetëbesimi   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:46 am

Premier Liga Angleze F.1225144314485_m

Trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ka deklaruar se ai është fajtor që lojtarëve me fanella të kuqe u ka rënë morali dhe kanë humbur formën.
“Është përgjegjësia ime, duhet të përmirësoj vetëbesimin (e lojtarëve). Për ta bërë këtë duhet të jem pozitiv, sepse kjo është mënyra e vetme”.

“Mesazhi është shumë i qartë: kemi kualitet në skuadër dhe duhet ta dëshmojmë këtë”.

“Mund të fitojmë shumë ndeshje radhazi, e kemi bërë këtë me po këta lojtarë. Ky është mendimi pozitiv që duhet ta rikthejmë”, ka thënë Benitez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Ancelotti: Tash Chelsea ka identitet   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 6:46 am

Premier Liga Angleze F.1225144412885_mMenaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, thotë se është munduar të krijojë një identitet për skuadrën angleze, ashtu që të shuajë shqetësimin e pronarit Roman Abramovich, i cili thoshte se klubit i mungon ‘personaliteti’.
“Mendoj se Chelsea ka treguar një lojë të re këtë sezon, duke treguar personalitet dhe identitet”.

“Nganjëherë luajmë mirë, nganjëherë nuk luajmë një ndeshje aq të mirë. Mirëpo, secilën ndeshje, Chelsea e luan me personalitet, me një sistem të veçantë loje, po ashtu me një identitet të mirë”.

“Asnjëherë nuk mendoj se nëse nuk i fitoj ndeshjet, Roman do të më shkarkojë. Qëllimi im është të jap më të mirën për këtë skuadër, ashtu siç kam bërë edhe klubet tjera”, ka thënë ish-trajneri i Milanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Një sezon i pazakontë   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:01 am

Premier Liga Angleze F.1225150532259_mManchester Unitedi ka humbur pesë ndeshje deri më tani dhe vazhdon të jetë në vend të dytë, ndërsa Sir Alex Ferguson beson se ky sezon ka qenë i pazakontë në Ligën Premier.
“Është një kampionat i pazakonshëm. Arsene Wenger ka thënë se mund të humbësh shtatë ndeshje dhe ta fitosh titullin këtë sezon, dhe pikërisht kështu po shkon”.

“Dikush po ashtu e bëri të ditur se top-katërshi ka humbur 41 pikë këtë sezon. Askush nuk do të mendonte diçka të këtillë”, është shprehur Ferguson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
nDr!q!M a.k.a VirusSs!


Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:26 am

Ish-futbollisti i Liverpoolit kthehet në fenë Islame



Abel Xavier, ish-futbollist i dy rivalëve Everton dhe Liverpool, tash do të njihet si Faisal Xavier, pasi është larguar nga futbolli në moshën 38-vjeçare.
“Derisa është një lamtumirë emocionale, shpresoj të marr pjesë në diçka shumë të veçantë derisa hy në një shkallë të re të jetës time”.“Në kohët e problemeve, kam gjetur qetësinë në Islam. Gradualisht kam mësuar nga ky religjion që pretendon paqen, barazinë, lirinë dhe shpresën. Këto janë jashtëzakonisht të rëndësishme”, ka thënë futbollisti portugez. Xavier, i cili së fundi ka luajtur për Middlesbrough dhe Los Angeles Galaxy, për më tepër ka thënë se tash do të marrë punë humanitare në Kombet e Bashkuara derisa do të punojë në industrinë filmike amerikane.Premier Liga Angleze _38321777_xavier1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
nDr!q!M a.k.a VirusSs!


Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:27 am

Wenger shpreson në fitore ndaj Villas

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, beson se ata mund t’u japin një goditje shpresave të Aston Villas për të përfunduar në top katërsh.
Wenger thotë se takimi i të shtunës është një shans i mirë për djelmoshat e tij për të treguar fuqinë.“Është një ndeshje ku, nëse shikoni në tabelë, do të arrini në përfundim shumë e lehtë. Është një ndeshje ku ne mund ta forcojmë pozitën tonë në ligë, andaj kjo është arsyeja se pse do të jemi tërësisht të fokusuar”, ka thënë Wenger.

Premier Liga Angleze Arsene-wenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
nDr!q!M a.k.a VirusSs!


Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:28 am

Tottenham interesohet për Babel

Anësori i Liverpoolit, Ryan Babel, është cak i menaxherit të Tottenhamit, Harry Redknapp.
Mirror shkruan se Redknapp është i gatshëm të rrezikojë duke transferuar holandezin, i cili është në rrugë për t’u larguar nga Anfield, pasi nuk është pjesë e ekipit të parë të Rafa Benitez.Babel, 23-vjeçar, nuk ka arritur të tregojë potencialin e tij në Liverpool, por Redknapp ka aftësi për të nxjerrë më të mirën nga mesfushori me tipare sulmuese dhe është i bindur se do të sigurojë shërbimet e tij.Liverpooli është duke kërkuar Emile Heskeyn, sulmuesin e Aston Villas, dhe është i përgatitur të lejojë largimin e Babel për të krijuar fonde për transferimit e të parit.

Premier Liga Angleze Ryan-babel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
nDr!q!M a.k.a VirusSs!


Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:29 am

Keane nuk është në shitje

Trajneri i Tottenham Hotspur, Harry Redknapp, ka deklaruar se nuk dëshiron ta shesë Robbie Keanen gjatë afatit kalimtar të janarit.
“Robbie është kapiteni dhe kjo nuk do të ndryshojë. Nuk ka shanse që kjo të ndodhë, unë asnjëherë nuk do ta ndryshoj këtë”. “Nuk dua ta shes Robbien, nuk ka shumë Robbie Keanea në futboll”. “Ai ka entuziazëm dhe njohuri, dhe sjell shumëçka në lojë, prandaj ai është një lojtar të cilin nuk dëshirojmë ta humbim”, ka thënë Redknapp për Sky Sports.

Premier Liga Angleze Tottenham%27s%20Robbie%20Keane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
nDr!q!M a.k.a VirusSs!


Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 9:29 am

Puyol: Arritja jonë të çmohet më vonë

Kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, mendon se ende nuk po vlerësohen aq sa duhet të arriturat e skuadrës së tij gjatë vitit që po lëmë pas.
“E dimë se kemi bërë diçka të rëndësishme, e cila vështirë përsëritet, dhe mendoj se me kohë do ta vlerësojmë më shumë”. “E kemi arritur këtë falë punës së madhe, dhe gjëra të këtilla nuk ndodhin vetëm ashtu”. “Kemi një shpirt të madh ekipor, dhe secili nga ne shtyn në drejtim të njëjtë, dhe këtë mund ta shihni në fushë”, ka thënë spanjolli për FCBarcelona.cat.

Premier Liga Angleze Carles-puyol-barcelona
Mbrapsht në krye Shko poshtë
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Giggs: Futbolli modern nuk pret   Premier Liga Angleze Icon_minitimeFri Dec 25, 2009 4:06 pm

Premier Liga Angleze F.1225211819715_mMesfushori i Manchester Unitedit, Ryan Giggs, thotë se shkarkimi i Mark Hughes nga posti i trajnerit të Manchester Cityt, nuk duhet të konsiderohet si befasi nga njerëzit që e njohin futbollin.
“Kjo është bota e futbollit në të cilën jetojmë. Këtu nuk ka shumë durim. Trajnerët e dinë se pas disa rezultateve të dobëta, shtypi dhe tifozët do ‘të vërsulen’ mbi ta”.

“(Tash) nuk ka më kohë sikur para 10 apo 15 vitesh. Është vështirë kur po mundohesh të ndërtosh një skuadër. Mirëpo të gjithë trajnerët e gjejnë veten në situata të tilla tani”, ka thënë Giggs.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
Sponsored content





Premier Liga Angleze Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga Angleze   Premier Liga Angleze Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Premier Liga Angleze
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Liga E Kampioneve
» La Liga Spanje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: