Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 nterneti: përdoruesi tip shpenzon 13 orë në javë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: nterneti: përdoruesi tip shpenzon 13 orë në javë   Sun Dec 27, 2009 11:56 am

Nëse bëni llogaritë dhe ju del se shpenzoni mbi 13 orë në javë
online (pa llogaritur shkëmbimin e emaileve), atëherë jeni mbi zonën
‘normale’.

Sipas anketës së fundit të Interneti: përdoruesi tip shpenzon 13 orë
në javë del në pah një rritje e ndjeshme e kohës së shpenzuar online.
Në vitin 1999, pak a shumë kur në Shqipëri filluan të shfaqen masivisht
kompjuterat dhe të happen qendrat e para të internetit, koha e
shpenzuar online në Sh.B.A, të paktën sipas kësajë ankete, ishte 7 orë
në javë, çka u dyfishua në 14 orë në javë në Tetor të vitit 2008.
Sipas Harris Interactive, 80 përqind e të rriturve në USA deklarojnë
se hyjnë online, 20 përqind qëndrojnë vetëm dy orë në javë, por 14
përqind e tyre kalojnë mbi 24 orë në javë online. Sipas kompanisë, dhe
përdorimi i uebit ka evoluar mjaft vitet e fundit dhe dy përdorimet që
kanë patur rritje më të madhe kanë qënë shikimi i videove she blerjet
online.
Sipas Harris Interactive, ky shtim i kohës onlike mund të ketë të
bëjë me krizën ekonomike, pra të jetë një mënyrë për të shmangur
shpenzimet e aktiviteteve reale duke qëndruar më shumë online. Por
anketa tregoi gjithashtu se 50 përqind e të pyeturve kishte blerë diçka
online muajin e fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
nterneti: përdoruesi tip shpenzon 13 orë në javë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: