Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 “Lufte” ne Facebook per Dritan Dajtin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: “Lufte” ne Facebook per Dritan Dajtin   Sun Dec 27, 2009 11:26 am

Pas betejes per kapjen e Dritan Dajtit qe u mbyll me kater police te
ekzekutuar dhe 23 vjecarin Ledion Mara te vrare, nje tjeter beteje por
kesaj radhe jo me plumba, por kercenime dhe fjale po zhvillohet ne
Facebook.

Fansa te te riut qe u vra gjate operacionit policor ne Durres, por edhe
persona te tjere qe perkrahin policine, vazhdojne te kercenohen me
njeri-tjetrin, secili ne frontin e vet. Shoket e te riut te vrare kane
arritur deri aty sa kane vene nje shperblim prej 20 mije euro per
personin qe do te siguroje nje foto te forcave te policise dhe te nje
polici me inicialet I.GJ.

Kercenimi i hapur por edhe detaje te tjera qe flasin per skenare
hakmarrjeje, arratisje te dyte te Dritan Dajtit e kane detyruar
policine te vendose nen mbikqyrje kete faqe dhe te dergoje ne prokurori
cdo material qe hidhet aty, duke nisur keshtu hetimet per kercenime
ndaj punonjesve te policise.

Mes mesazheve te renda ka fjali te tilla si, “Shteti i ulet ne gjunje
Dritan Dajtit. Ledion Mara eshte deshmori i vertete”, apo “Shteti i
vret te fortet megjithese jane te pafajshem, sepse kane frike prej
tyre, por kane harruar nje gje, 1 bie 1000 ngrihen dhe do ju
shkaterrojme ju o shtet”.

Ne adrese te polcise leshohen fjali te renda si, “Keshtu do ta pesoni o
police. Doni te leme te qete policet e vrare, na lini te kujtojme
Ledionin, kjo eshte negociata”. Ne total jane 440 persona te perfshire
ne kete debat, i cili sipas policise dhe prokurorise po sulmon direkt
oficere policie te caktuar dhe po ngre per here te pare nje grup ne
rrjet/top-channel.....!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
“Lufte” ne Facebook per Dritan Dajtin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakër në Durrës, i kërkuari Dritan Dajti vret 4 policë e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Dritan Dajti, studenti që u kthye në frikën e policisë
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)
» Ç'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nëpër faqet poetike në Facebook -

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: