Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeSun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
KosovaPower (310)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
Mergim1 (94)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
systemh4ck (90)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
DorannTi (18)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (17)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
Erdd.X (13)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
Unstoppable (10)
Blackberry shënon shitje rekorde Vote_lcapBlackberry shënon shitje rekorde Voting_barBlackberry shënon shitje rekorde Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

 

 Blackberry shënon shitje rekorde

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
CoLd-TroJaN


Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 26

Blackberry shënon shitje rekorde Empty
MesazhTitulli: Blackberry shënon shitje rekorde   Blackberry shënon shitje rekorde Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 3:52 am

Kompania Research in Motion (RIM) është lavdëruar me njërin prej tremujorëve më të suksesshëm për shitjen e telefonave të saj të mençur, derisa si e do zakoni, shitjen e mirë e ka përcjell edhe fitimi i madh.
RIM ka raportuar se në periudhën prej shtatorin deri në nëntor kompania ka shitur hiq më pak se 10.1 milionë telefona.

Edhe fitimet e kompanisë kanë qenë në pajtueshmëri me shitjen. Profiti gjatë këtij tremujori ka qenë 628 milionë dollarë, që është për 32% më i mirë se periudha e njëjtë e vitit të kaluar. Të hyrat e përgjithshme janë rritur për 11%, dhe gjithsej kanë qenë 3.92 miliardë dollarë. RIM pritet që deri në fund të shkurtit të vitit të ardhshëm të shes më së paku edhe 10.6 milionë BlackBerry.

Sipas të dhënave të RIM, aktualisht në botë janë 36 milionë shfrytëzues të Blackberry, e prej themelimit deri më sot kompania ka shitur 75 milionë prej tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Blackberry shënon shitje rekorde
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Premier Liga Angleze

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: