Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Nese Dikush Jua Bllokon Msn-n Ose jav ban Msn Freze

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Nese Dikush Jua Bllokon Msn-n Ose jav ban Msn Freze   Sat Dec 26, 2009 4:38 am

Nese Dikush Jua Bllokon Msn-n
Nese Jau Ben dikush Msn Freze ose
Jau jep ket kodin nea_eeayemeaeeeeeeeeeeeeaeeeOeeeeeereee e+Ne eLeee ... qka duhet me bo!

Kete metod po jau tregoj:

Per Unfreeze msn Shkon kshtu

1.START
2.RUN
3.Shkruani Kete kod : RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove
4.PC restart dhe Mundeni me QeL msn.

A nese Ju ka mashtru me kodin kinezve Qka ta mshel msn Ne kete Metod Mundeni me qblloku:

1.START
2.RUN
3.Shkruani kete: %appdata%\Microsoft
4.tani e gjeni Folderin Me Emer MSN Messenger dhe Ja bon DeLete
5.tani hyn ketu
C:\Documents and Settings\ USERNAME Juaj
Contacts DELETE
Dhe u Kry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Nese Dikush Jua Bllokon Msn-n Ose jav ban Msn Freze
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: