Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Krizë sulmuesish në Chelsea!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Krizë sulmuesish në Chelsea!   Thu Dec 24, 2009 8:37 amtakimeve të Krishtlindjeve në Ligën Premier.
Nicolas Anelka për shkak të lëndimit do të pauzojë rreth tre ndeshje, ndërsa Didier Drogba dhe Salomon Kalou pas ndeshjes kundër Birminghamit do të largohen për në vendlindjen e tyre në përgatitje për Kupën Afrikane të Kombeve.

Kjo do të thotë se Ancelotti do të mbetet vetëm me Daniel Sturridge dhe 18-vjeçarin Fabio Borini në sulm, i cili deri tash nuk ka shënuar asnjë gol për Chelsean, ndërsa nuk ka startuar kurrë në Ligën Premier.

“Shpresova se Drogba do të luajë kundër Fulhamit, por gabova. Zyrtarisht lojtarët duhet të jenë atje 14 ditë para fillimit të Kupës së Afrikës, që fillon më 11 janar”, ka thënë Ancelotti.

Anelka në anën tjetër do të mungojë në ndeshjet kundër Birmingham, Fulham dhe ndeshjen e Kupës FA kundër Watford
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Krizë sulmuesish në Chelsea!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: