Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Ruaj Gjerat ne internet me password

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 21

MesazhTitulli: Ruaj Gjerat ne internet me password   Thu Dec 24, 2009 6:51 am

p.sh : i haroni shpesh passwordat(e msn , e webit tuaj etc..) dhe doni qe mos ta haroni dhe ta ruani diku qe kur doni ta gjeni prap ne menyr te siguruar.

ehh.. ather fillojm :

futuni ne : [color:b53c="SeaGreen"]www.passwordprotection.com

krijoni 1 akont duke klikuar "Sign Up" , jepi te dhenat..

dhe ather do te krijohet 1 web : [color:b53c="Red"]akontijuaj.[color:b53c="SeaGreen"]passwordprotection.com

ather shkoni ne panel te administrimit dhe krijoni 1 folder p.sh :
"[color:b53c="Red"]fjalkalimet" dhe duke klikuar tek "Create Your Protected Folder" dhe ather
shkojm e krijojm disa users duke klikuar ne "Create Your Users".
pasi te kemi mbaruar ather duke klikuar tek "Upload Your Content" do te futemi ne folderin "fjalkalimet" dhe do te uploadojm shembull fjalkalimet tona qe pritojm ti mbajm ne mend .

gjith kto "Create your users , create your protected folder" etj etj gjinden ne faqen e pare kur logirateni tek passwordprotection.com si ne foto :


me pas .. pasi ta kishit ruajtur gjerat ne fjalkalimet ather provojm te futemi kshtu : akontijuaj.passwordprotection.com/fjalkalimet
dhe zdo te mund te hyni do tju del password me shenu dhe user

tani do te shenojm userin dhe passin te cilen e kemi krijuar ma heret tek rubrika "Create Your Users" ..
dhe do te futemi ne folder , dhe do ti kemi te gjitha fjalkalimet e shenuara qe i kemi uploaduar (p.sh : ato te msn-s , webave etj..)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ruaj Gjerat ne internet me password
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: