Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 21

MesazhTitulli: Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.   Thu Dec 24, 2009 5:05 am

Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.

--------------------------------------------------------------------------------

Se pari Shkojme Ne www.youtube.com, pastaj e shenojme cilen kenge deshirojm me e mare dhe pasi qe ta zgjedhim kengen atehere e kopjojme URL-ne... dmth linkun...
Ja Ku e Kemi Foton:Kliko Ketu për ta zvogluar foton.


Pastaj Shkojm ne www.vidtomp3.com
Me pas ate URL-ne qe e kemi kopju ne youtube ja boj paste ne ne vendin ku e lyp URL-ne..
Ja Ku e Kemi Foton:

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 585x126.


Me Pas e prekim Download dhe pastaj duhet pritur pak
Pastaj perfundi ksaj Download eshte nje fjali tjeter Download Mp3 ku ne duhet te klikojme mbi kete fjali.
Pasi Qe klikojme mbi kete fjali atehere na del nje faqe tjeter ku ne ate faqe duhet prekur perseri Download Mp3.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Te Marim Muzik Ne Formatin .mp3 nga Youtube.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: