Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Faqet Pay per Uploadim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 21

MesazhTitulli: Faqet Pay per Uploadim   Thu Dec 24, 2009 4:24 am

Ndoshta po e kuptoni se qfare dua te them nga titulli i temes.
Dmth faqe qe paguajne per uploadime!

Ketu do ti permendi disa dhe sipas kohes se lire do te shtoj edhe te tjera {^_^}.

1. UploadKeep.com
Kjo faqe paguan ne baze te shteteve nga shkarkohen filet dhe ne baze te madhesise te fileve.
Pranohen shkarkimet nga te gjitha shtetet por me pagese me te vogel.
Funksionon duke ngarukar file pastaj duke i bere "share" dhe nga shkarkimet Ju do te paguheni.
me shume...

2. HotFile.com
Kjo faqe paguan ne baze te shkarkimeve te fileve tuaja. Eshte e ndare ne disa lloje te akonteve.
Nga lloji Platinium mund te fitosh 15$ per 1000 shkarkime.
Shkarkimet nuk pranohen nga te gjitha shtetet.
me shume...

3. Storage.to
Paguan 10$ per shkarkimet nga Amerika dhe Europa. Ndersa shkarkimet nga Rusia dhe Eastern (perfshihet Turqia, Arabia dhe India) paguhen me pake.
Pagesa behet permes PayPal (nuk e di nese behet ede ne menyra te tjera Eshte i lejuar remote upload dhe upload nga FTP.
Bejne backup per filet e humbura te Juaja.
me shume...

4. ShareCash.org
Kte nuk e kam provuar ndoshta eshte "scam" por ndoshta Jo! Megjithese duket sa paguan mire... Deri 600$ per 1000 shkarkime.
Pagesat behen ne 7 ditet e para te fillimit te muajit permes PayPal dhe ne menyra te tjera
Pagesa minimale eshte 10$.
me shume...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Faqet Pay per Uploadim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: