Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si te instaloje programet , lojrat me crack dhe patch

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Si te instaloje programet , lojrat me crack dhe patch   Thu Dec 24, 2009 3:53 am

Instalimi i Programeve dhe Lojrave Me Crack dhe Patch
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

*Crack
Shumica e programeve dhe lojrave kane nje crack. pasi instalojme lojen psh ajo nuk hapet pasi don qe te vihet crack-u.
Po si mund ta Bejme? shkojme dhe e kopjome fajlin me emrin crack (Ctrl+c). Tani shkojme ne direktorine e programit (mund ta gjeni te progrma files ose mund te shkoni tek ikona e lojes ne desktop dhe klikoni me butonin e djathte te miut hde zgjidhni properties , ju hapet nje dritare dhe aty zgjidhni find target dhe ju hapet direktoria) dhe i japim paste crackut (Ctrl+v) do ju dali nje dritare qe thote doni ta mbishkruani fajlin dhe i jepni YES.
E njejta procedure eshte edhe per programet.

*Patch
Edhe patch perdoret shume (me shume ne programe). Marrim psh nje progrma qe ka edhe patch. Ne fillim e instalojme progrmain. Deri Ketu Ok. Tani duam te instalojme patchin :(
Kopjojme Patch-in dhe i bejme paste tek dosja e programit qe instaluam. Tani aty hapim Patch dhe ne dritaren qe na shfaqet klikojme PATCH. presim 2 sek dhe aty del PATCH DONE. i japim exit dhe e hapim softin dhe OK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te instaloje programet , lojrat me crack dhe patch
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: Lojra-
Kërce tek: