Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Formatet me te rendesishme dhe programet qe i hapin ato

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 21

MesazhTitulli: Formatet me te rendesishme dhe programet qe i hapin ato   Thu Dec 24, 2009 3:35 am

Formatet me te perdorshme te video jane:
Mpeg, Mpeg 1, Mpeg 2, Mpg te cilat jane formatet qe lexohen nga cdo pc dhe nga cdo DVD-Player
Wmv - Windows Media Video eshte formati zyrtar i Windows Media Player
DivX - eshte formati zyrtar i DivX
Xvid,avi - Keto formate jane formate avi te cilat mund ti hapim me DivX
Rm, Rmvb - Jane formatet zyrtare te real player
Mov - Eshte formati zyrtar i Quick Time
Mp4 - Eshte nje format qe ka cilesi shume te mire dhe ze pak vend ne PC - mund ta hapni me programin VideoLan

Formatet me te perdorshme te audios jane:
Mp1 , Mp2, Mp3dhe Mp4, - keto file mund ti hapni me windows media player
WMA - Formati zyrtar i Windows Media player
Kemi edhe shume formate te tjera s waV , Ogg, etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Formatet me te rendesishme dhe programet qe i hapin ato
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: