Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Ancelotti: Anglia ka gjashtë lojtarë të nivelit botëror

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Ancelotti: Anglia ka gjashtë lojtarë të nivelit botëror   Thu Dec 24, 2009 2:09 amKodi:
Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, thotë se futbolli anglez ka gjashtë lojtarë të klasit botëror për momentin.
Ancelotti përmend treshen e ekipit të tij, Frank Lampard, John Terry dhe Ashley Cole, krahas yllit të Liverpoolit, Steven Gerrard, dhe dyshes së Manchester United, Rio Ferdinand dhe Wayne Rooney.

“Mendoj se Anglia ka gjashtë lojtarë të klasit. Me këtë mendoj në lojtarë të cilët do të mund të luanin në çdo ekip kombëtar. Këtu janë tre lojtarët e mi: Lampard, Terry dhe Ashley Cole. Pastaj është Rio Ferdinand, i cili nuk po kalon kohë të mira tash, por është një mbrojtës i shkëlqyeshëm”.

“Pastaj Gerrard dhe do ta shtoja Rooney-n në këtë po ashtu. Gjashtë është shumë. Do ta keni vështirë të gjeni ndonjë vend tjetër me aq shumë në ekip. Ndoshta Spanja, por Brazili definitivisht nuk i ka gjashtë lojtarë dhe as Italia”, ka thënë Ancelotti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Ancelotti: Anglia ka gjashtë lojtarë të nivelit botëror
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Për gjashtëmijë euro, shkodranen ia shesin një plaku të Kosovës (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: