Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si të fitoni para ne INTERNET dhe si te bleni gjëra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Si të fitoni para ne INTERNET dhe si te bleni gjëra   Thu Dec 24, 2009 1:37 am

Si të fitoni para ne INTERNET dhe si te bleni gjëra
Dëshironi që të fitoni para ne Internet ?

Nese po lexoni te gjithën dhe do ta shikoni se sa let është!!

*1.E hapni webfaqen wWw.KoSPaY.Com .
*2.Keni mi pa 2 flamura en onen e djatht te SH.B.A dhe Shqipëris
*3.Ju e klikoni Flamurin e Shqiperis .
*4.Pastaj e klikoni Regjistrohu
*5.Pra tani keni mi pa qe kan mju dal disa kutiza per mi plotsu.
*6.Ju duheni ti plotesoni te gjitha .
*7.Kur te regjistrohi e hekni webfaqen ne X.
*8.Pastaj klikoni ne Foton më posht
*9.Tani i shini disa kutia te cilat duheni ti plotsoni
*10.Tek Kutia KosPay E-mail : e shenoni Usernamen se si e keni lën ne wWw.KoSPaY.Com
*10.Dhe kur te regjistroheni futuni me Usernamen e juaj .
*11.Pastaj keni me e pa lart Shfleto rreklamat .
*12.Dhe e klikoni .
*13.Pastaj ju klikoni nje rreklam dhe duhet te pritni 30 sec. shkruan aty lart.
*14.Pasi te kryhen 30 sekonda do te shkruan Done
*15.Dhe ja beni nje her Refresh webfaqes se ku i ke rreklamat (Shfleto rreklamat)
*16.Dhe ne anan e majt keni mi pa Gjendja e llogarisë : 0.01 cent .
*17.Tani per te ber me shum para duheni ti shikoni rreklamat tjera.

Kur keni mundesi me ble ..!

Për me ble duheni ti bëni 6 Euro duke shfletuar rreklamat dhe duke referuar shok.
Dhe pasi që ti beni 6 Euro brenda 24 oreve ju do ti keni parat ne wWw.KosPay.Com
Dhe ne wWw.KosPay.Com e keni Dyqanet dhe aty mundeni me e pa se cfar mundeni me ble (p.sh mundeni me ble domania .com .net. org. me e pagu Internetin e Kujteses me ble programe per PC etj.)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Si të fitoni para ne INTERNET dhe si te bleni gjëra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: