Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Rebelz Hacker Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeSun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeSat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeMon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeFri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
KosovaPower (310)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
Mergim1 (94)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
systemh4ck (90)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
DorannTi (18)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
RiNNoHaCKeR (17)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
Erdd.X (13)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
Unstoppable (10)
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_lcapPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Voting_barPajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

 

 Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
KosovaPower


Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 28
Location : Obiliq

Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Empty
MesazhTitulli: Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit   Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit Icon_minitimeThu Dec 24, 2009 1:28 am

Çdo ditë pastroni, zhvendosni ose shkarkoni miliona dosje dhe të dhëna në kompjuterin tuaj. Në këtë mënyrë në moment paraqitet kaos dhe filloni të harroni ku dhe çka keni ruajtur. Nëse kjo ju ndodh edhe juve, ja disa pajisje për Windows, të cilat do t’ju ndihmojnë më së miri ta organizoni kompjuterin tuaj.
CCleaner

Ky aplikim e pastron tërësisht kërkuesin tuaj, Recycle Bin-in si dhe Temporary Files, aplikacionet e panevojshme dhe shumë gjëra të tjera. Sapo ta instaloni CCleaner në sistemin tuaj, ai do ta lirojë kompjuterin tuaj nga dosjet e panevojshme dhe do ta bëj të punojë pa probleme. Edhe një përparësi e programit është që është i shpejtë dhe i thjeshtë për shfrytëzim.

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller është një zëvendësim më i përparuar për programin e Windowsit, Add or Remove Programs ose Uninstall Programs tek Vista. Andaj shtrohet pyetja se pse do ta shfrytëzonit Revo Uninstaller? Për shkak se mundet jo vetëm t’i çinstalojë programet, por i fshin edhe të gjitha gjurmët e tyre, që programet tjera të këtij lloj nuk e bëjnë. Revo po ashtu përmban edhe Hunter Mode për çinstalim të aplikacioneve.

Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag është një program efikas për defragmentimin e diskut, i cili ka për qëllim ta zëvendësojë Windows default. Veçanërisht Auslogics DD i shpejtë, jep një raport mirë të formatizuar për defragmentimin e fundit, në të cilin janë përfshirë edhe të dhëna se sa defragmentimi e ka përmirësuar shpejtësinë e kompjuterit tuaj.

Spybot - Search & Destroy

Madje edhe nëse keni shfrytëzuar disa prej programeve më të mira antivirusale, është shumë e sigurt që do të vëreni që kompjuteri juaj është prekur nga ndonjë lloj malware. Krahas asaj që i eliminon më mënyrë të shkëlqyeshme spyware, adware, dialers, keyloggers, dhe trojans, Spyware-S&D po ashtu e përmirëson intimitetin e kompjuterit tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pajisjet më të mira për ruajtjen e Windowsit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: