Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si te mbushim llogarin ne IpkoNet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Si te mbushim llogarin ne IpkoNet   Thu Dec 24, 2009 1:28 am

Mbushja e llogarise ne IpkoNet eshte shume e thjeshte por shumica e din kete pra per ata qe se din do tua sqaroje tani kete.

Hym ne faqen e IpkoNetit www.Ipko.Net,
e shikjome aty poshte ku shkruan IpkoNet shfrytezuesit, dhe pra aty e
shkruajme Usernamen edhe Passwrodin e Shfrytezimit tone qe i bejme
IpkoNetit dhe pasi ta shkruajme aty na qelet faqja tjeter.dhe e shtypim
dergo.nese eshte kartela jone valide atehere na tregon me posht.

Veretje: Ju nuk duhet ta shkruani pinnin e kartele me vizat ndarse apo
ndojqka tjeter po duhet kejt ngjit me shkru perndryshe nuk ka efekt

Tani qelet faqja WebMail. Dhe ne klikojme ne faqen tjeter ku shkruan UserArea
Dhe ku shkruan aty Pinn-i i Karteles aty e shkruajme pra numrin qe kemi ne kartel qe kemi blere me pare.


Opcionet tjera te mbushjes:
kemi eshe shume opcione tjera te mbushjes se lloogaris ne IpkoNet ja
dias opcione psh: Kur neve na kalon afati i perdorimit qdo faqe qe e
qelem do te del nuk keni kredi rimbush llogarin,kemi edhe shum opcione
po spo me bien ndermend
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Si te mbushim llogarin ne IpkoNet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: