Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si me ja rrit zerin e Samsung E250

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Si me ja rrit zerin e Samsung E250   Thu Dec 24, 2009 1:13 am

1.Se pari e shkruajme *#0206*8378# --> (qiky 8378 ne telefon jepet si ---- pasi është kod, dmth pas * telefoni paraqet vetem (vija) ---- si password)

2.Pastaj na hapet TEST MODE,,,,, shkojme te opcioni i 2t (H/W test), pasi te hapim kta ,shkojme te opcioni i 3t Audio Settings, pastaj te opcioni i 13t IIS Normal2.

3.Kur te hyme te IIS Normal2,, na hapet një dritare ku jan 3 mundesi. Ear gain, HFR gain dhe ne fund është Rx vol.

4.Hym ne qata Rx Vol. edhe i shohim 14 levelet e zerit. Shkojme te e fundit, pra te level 14 edhe e shofim një shifer 1850. Pra ky është limiti i cili eshe i parapare fabrikisht, e nderrojme dhe ja vejme një shifer tjeter sa do, por jo shum.. Preferohet deri ka 2850-3000 , por une ja kam len 6000
FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=" .

Provone ju qe keni samsung dhe e shihni qe i 3fishohet zeri . E testuar, 100% funksionon.me formatizi samsung codi :*2767*3855#

100%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Si me ja rrit zerin e Samsung E250
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dërmaku:VARGJE TË MBUJTURA ME ZËRIN E LIRISË DHE NDËRGJEGJEN E KOMBIT
» Mimoza Dajçi:DUA TË RRIT NDJESHMËRINË PËR FATIN E NJERIUT TË KOSOVËS NË PËRDITSHMËRI DHE ARDHMËRI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: