Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Fito dhe ti deri 630$ në Muaj !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Fito dhe ti deri 630$ në Muaj !!   Thu Dec 24, 2009 12:58 am

Kodi:

https://www.alertpay.com/

Përshëndetje Antarë dhe Vizitor të nderuar

Një ofertë e re për ata të cilet duan që të fitoj para përmes reklamave të firmave të njohura botërore të cilat për një vizit paguajn një shum të vogël parash por duke pas parasysh numrin e madh të kompanive ajo shum e vogël shum shpejt do bëhet një shum e madhe dhe e mjaftueshme ku mund ta arrit deri në 15 $ (dollar) në ditë..


Tash unë do mundona që tua jap disa udhëzime se si duhet regjistruar ..

Së pari shkojm e hapim një accont në alterpay
(ky web shërben për ti bërë transfer parat që i fitoni)

Kujdess !!

Duhet pas CC (Credit Card)

Klikojm mbi reklamën për tu regjistruar

Imazh
Pasi që u regjistruam në AlertPay tash shkojm regjistrohemi KËTU

Pastaj klikojm në Join now and receive a $0.05 SIgn-up Bonus

dhe më pas i mbushim gjitha

dhe këtu AlertPay E-mail Address For Payments: e futni e-mail që u regjistruat në AlertPay

më pastaj e selektojmë at kutin teI Accept the Terms of Service

më pas e përshkruaj at far kodin i cili është me nurma dhe shkronja

dhe shkojm e kompletojm në REGISTER

[b]Qetashti ju vjen nje far linku për verifikim në inbox..klikojm mbi at linkun i cili është me i gjat..

Dhe më pas kyqeni direkt në këtë web..

Tashti jemi kyq dhe vazhdojm klikojm në butonin e par SURF ADS

Dhe këtu i keni ato reklamat që duhet klikuar për të fituar para..zakonisht gjinden prej 10 deri 20 reklama varësisht nga reklamat e asaj dite,kshtu që ne duhet ti klikojme ato një nga një..

Pasi ta klikojmë njërën prej tyre e shohim në anën e majt diku posht url paraqiten disa sekonda..ato jan 30 sekonda..duhet prit të kalojn ato 30 sekonda për të klikuar tek tjetra ads.(ndonjëhere del një far kodi për konfirmim p.sh WJKP..e shkruani këtë dhe pastaj enter..më pas del një shenëj e $ (dollar)..tashti d.m.th ato para kan kalu në accont tuaj).

Kjo vlen per ti klikuar këto ads nga web kryesor..

Un tash do e kalkuloj nje hesap se si me fitu ma shum para nga këto reklama..

[b] Zakonisht gjindet ky kalkulim

Puna juaj Fitimprurëse


Kliko 10 ads në Dit = $0.10
20 referues klikojn 10 ads në dit = $2.00
Fitimi i juaj Ditor = $2.10
Fitimi i Juaj Javor = $14.70
Fitimi i Juaj Mujor = $63.00

Ky kalkulim është normal ku gjindet në çdo site për ads


Mirpo !!
Ne kem gjet një zgjidhje se si me fitu edhe më tepër se kaq,sepse ne shqiptarët me pak nuk pajtohem hehe..

OK pra un po ju tregoj një variant se si me fitu deri edhe 630 $ në Muaj..

Kjo ju duket një gjë e pabesueshme por kjo është e vërtetë me çka do tju tregoj tani !!

Ne e pam se duke u regjistruar me një web i cili ka ads dhe paguan një shum të vogël por me disa referala ajo shum rritet deri në 63 $ në muaj
mirpo ne i kem gjet edhe disa web tjer dhe kalkulimi jon është kështu..

Puna juaj Fitimprurëse
Kliko 10 ads në Dit = $0.10 x 10 site = 1 $
20 referues klikojn 10 ads në dit = $2.00 x 10 site 20 $
Fitimi i juaj Ditor = $2.10 x 10 site 21 $
Fitimi i Juaj Javor = $14.70 x 10 site 147$
Fitimi i Juaj Mujor = $63.00 x 10 site 630$

Ja pra kjo është kalkulimi jonë dhe besoj se cdo njeri prej jush është kurreshtar që të fitoj aq..

Ja këtu posht i keni web sitet ku mundeni të regjistroheni..

[color=Purple]Mua s'më mbetet tjetër veq se tu uroj fat ..Kodi:

http://www.iclickclub.com/

Kodi:

http://bux.to/


Kodi:

http://world-bux.com/

Kodi:

http://adbux.org/

Kodi:

http://www.xclix.net/


Këtu do ua paraqes disa foto se sa kan fitu disa antar

Shpresoj ju të fitoni edhe më tepër.. FAT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Fito dhe ti deri 630$ në Muaj !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KQZ: Deri në orën 13:00 kanë votuar 35,24% e zgjedhësve. PD: Pjesëmarrja mbi 36 përqind
» DERI KUR TË MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VËRTETË..?
» Kronologjia e ngjarjeve që nga vitet 600 para Krishtit deri më sot

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: