Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Serie A Itali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Serie A Itali   Fri Dec 18, 2009 8:13 am

Ketu Mund Te Postoni Gjithqka Rreth Liges Se Italise Seria A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.albanianforum.net
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Serie A Itali   Fri Dec 18, 2009 8:15 am


Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, ka kritikuar drejtuesit e ish-klubit të tij, Real Madrid, duke i quajtur ‘mafiozë’.
Sneijder vazhdon ta ruajë armiqësinë kundër presidentit të Real Madridit Florentino Perez dhe menaxherit gjeneral, Jorge Valdano.“Kurrë nuk do të rikthehem në Real Madrid. Ajo çfarë ndodhi ishte e ngjashme me një goditje mafioze. Mund ta bëja me lehtësi atë që tash bën Xabi Alonso dhe shumë njerëz besojnë në këtë”.“Kjo nuk do të thotë se e urrej Realin. Mbi të gjitha, vazhdoj të jem në kontakt me shumë ish-bashkëlojtarë, por në të njëjtën kohë jam i lumtur që jam në gjendje ta dëshmoj veten diku tjetër”, ka thënë Sneijder.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.albanianforum.net
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Zyrtare: Bettega kthehet te Juventus   Thu Dec 24, 2009 2:11 amKodi:
Roberto Bettega është zyrtarisht zëvendësdrejtor gjeneral i Juventusit dhe do të fillojë punën menjëherë.
Roli i legjendës së dikurshme të Zonjës së Vjetër do të jetë që të ndërmjetësojë në mes të lojtarëve dhe stafit të trajnerëve, si edhe me hierarkinë më të lartë të klubit, dhe njëherit do të përfshihet edhe në transferimet e bardhezinjve.

“Kërkova nga Bettega që të bëhet pjesë e organizatës sonë. Të marrë përgjegjësi për të gjitha fushat e sportit”, ka thënë presidenti i Juves, Jean-Claude Blanc, për faqen zyrtare të klubit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Luca Toni te Roma?   Thu Dec 24, 2009 8:36 am


Mediat përcjellin lajmin e Luca Toni tashmë ka arritur marrëveshje me Romën dhe sulmuesi me siguri do të rikthehet në Itali në afatin kalimtar të janarit.
Toni është i etur të largohet nga Bayern Munichu dhe të transferohet në një klub tjetër ku do të mund të luajë me qëllim që të jetë pjesë e kombëtares së Italisë, e cila do të udhëtojë në Kupën Botërore.

Toni ishte lidhur me disa klube, por sipas informatave të fundit ai do të jetë pjesë e Romës. Zyrtarisht ai pritet të promovohet si lojtar i ri i ekipit italian në fillim të afatit kalimtar të janarit./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Dinho shpreson të jetë në Botëror   Thu Dec 24, 2009 8:40 am

Superylli i i Milanit, Ronaldinho, shpreson që të përfshihet në skuadrën e Brazilit që do të udhëtojë në Kampionatin Botëror 2010.
Pas rënies së formës, ish-lojtari i Barcelonës e humbi vendin te kombëtarja e tij, mirëpo paraqitjet e këtij sezoni mund ta bindin trajnerin Carlos Dunga që të ndërrojë mendje.

“Viti i cili është duke mbaruar ishte pozitiv për mua dhe Milanin, ndërsa viti 2010 do të jetë edhe më i mirë”.

“Është e vërtetë që shpresoj të jem pjesë e Kampionatit Botëror, mirëpo nuk dua të jem atje vetëm për deklaratat e mia”.

“Dua të dëshmoj aftësitë e mia futbollistike dhe të tregoj se meritoj një vend në përfaqësuese”, ka thënë Dinho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Amauri: Juve ende mund ta fitojë skudeton   Fri Dec 25, 2009 4:06 am

Sulmuesi brazilian i Juventusit, Amauri, thotë se biankonerët ende do të mund ta fitojnë skudeton.
“Shikoni, kam qenë në Itali për 10 vite dhe kam parë ekipe me 10 pikë avantazh ta humbin skudeton. Si rezultat i kësaj, ende besoj”, ka thënë braziliani, i cili ka shënuar vetëm katër gola këtë sezon.

“Është një moment i vështirë. Por të gjithë jemi për t’u fajësuar, të gjithë jemi përgjegjës për këtë moment. Ne e kemi futur veten në këtë situatë dhe ne duhet ta nxjerrim nga kjo, pa dëmtuar askënd”, ka shtuar Amauri./
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 23
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Totti mirëpret Tonin te Roma   Fri Dec 25, 2009 6:45 am

Simboli i Romës, Francesco Totti, ka përshëndetur tentativat e skuadrës së tij për të sjellë në Olimpico sulmuesin e Bayern Munichut, Luca Toni.
“Afatit kalimtar dimëror po afrohet. Jam i sigurt se klubi do ta bëjë ndonjë shërbim gjatë afatit kalimtar të janarit, ashtu që të jemi konkurrentë më të fortë në Kampionat dhe në Evropë”.

“Kam lexuar gazetat që flasin për disa përforcime të mundshme, dhe të gjitha emrat e përmendur janë lojtarë të mirë”.

“Padyshim, mendoj se Luca Toni është një sulmues solid dhe i qëndrueshëm, dhe ai është një kamion bote”, ka thënë Totti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Serie A Itali   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Serie A Itali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: