Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Liga E Kampioneve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Liga E Kampioneve   Fri Dec 18, 2009 6:59 am

Ketu Mund Te Postoni Gjithqka RReth Liges Se Kampioneve


Edituar për herë të fundit nga Mergim1 në Fri Dec 18, 2009 8:12 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.albanianforum.net
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Liga E Kampioneve   Fri Dec 18, 2009 7:00 am


Shorti i Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve - Liga e Kampioneve Shorti i Ligës së Kampionëve i hedhur sot në në Nyon të Zvicrës ka nxjerrë disa takime mjaft interesante.
Jose Mourinho do të rikthehet në Stamford Bridge me Interin, ndërsa të njëjtën gjë do të bëjë edhe David Beckham me Milanin në Old Trafford.
Ndeshja më e rëndësishme në mes të 16 ekipeve që janë pjesë e 1/8-tës së finales së garës evropiane pritet të jetë ajo mes dy ish-kampionëve, Milanit dhe Manchester United.Atë që kërkoi David Beckham do të bëhet edhe realitet, mesfushori anglez do të rikthehet në Old Trafford në cilësinë e kundërshtarit, kësaj here me Milanin.Një ‘finale’ tjetër e hershme do të jetë edhe takimi në mes të dy ekipeve që aq shumë e dëshirojnë finalen e vërtetë të kësaj gare, Chelseat dhe Interit. Jose Mourinho do të rikthehet në Stamford Bridge po ashtu si kundërshtar, ku do të ketë përballë një ish-rival të tij, ish-trajnerin e Milanit, Carlo Ancelotti.Te ish-skuadra e tij do të rikthehet edhe Aliaksandr Hleb me Stuttgartin, që do të ketë përballë kampionin në fuqi të kësaj gare, Barcelonën. Real Madridi është caktuar të luajë me Lyonin, ku Karim Benzema po ashtu do të vizitojë ish-stadiumin e tij.Rivalët e ardhshëm në Ligën e Kampionëve

Në vazhdim lista e takimeve të fazës së parë eliminatore të garës evropiane:

VfB Stuttgart – Barcelona
Olympiakos – Bordeaux
Inter – Chelsea
Bayern Munich - Fiorentina
CSKA Moscow – Sevilla
Lyon - Real Madrid
Porto – Arsenal
Milan - Manchester United

Ndeshjet e rundit të parë do të zhvillohen më 16-17 shkurt dhe 23-24 të po këtij muaji, ndërsa ndeshjet e kthimit më 9-10 dhe 16-17 mars
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.albanianforum.net
 
Liga E Kampioneve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Arti & Kultura :: Sport-
Kërce tek: